طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی با توجه به نیاز اکثر شرکت ها برای نمایش محصولات و خدمات و همچنین ارتباط با مشتری و بحث کسب و کار، نیازمند امکانات خاصی مانند اسلایدشو برای نمایش تصاویر محصولات، فرم ساز برای تولید فرم هایی مانند استخدام، فرم اخذ نمایندگی، فرم سفارش و ... می باشد. از طرف دیگر طراحی وب سایت شرکتی می بایست کاملا مطابق با الگوریتم های گوگل و دیگر موتورهای جستجو انجام شود. چرا که عموما مشتریان محصولات و خدمات شرکت ها در موتورهای جستجو به دنیال خواسته خود می گردند و خیلی مهم است که وب سایت شرکت در نتایج سرچ مشتری ها نمایان شود.

یکی از پارامتر های مهم در طراحی وب سایت شرکتی توجه به بحث ریسپانسیو یا واکنشگرا بودن وب سایت است. چرا که بسیاری از مشتریان شرکت ها توسط ابزار های مانند موبال و یا تبلت وب سایت شرکت را مرور می کنند.

طراحی سایت فروشگاه
طراحی سایت فروشگاه

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین عوامل در موفقیت یک فروشگاه آنلاین است. ما در طول سالها تجربه طراحی سایت کسب و کارها و ایده های زیادی را دیده ایم که به دلیل عدم اهمیت به این موضوع شکست خورده اند. با یک جستجوی ساده در گوگل و یا بررسی آگهی های تبلیغاتی متوجه می شوید که بازار پر شده از فروشگاه های اینترنتی با قیمت های بسیار پایین و بعضا باورنکردنی!

اما آیا یک سایت فروشگاهی ارزان موفق می شود؟

هرگز! به حرات می گوییم حتی یک مورد موفق هم نمی توانید پیدا کنید. هیچ کسب و کار موفقی را نمی توانید پیدا کنید که با یک اسکریپت فروشگاهی آماده یا فروشگاه سازهای ارزان قیمت به موفقیت رسیده باشند. دلیل این موضوع این است که معمولا صاحبان ایده و مدیران کسب و کارها زمانی که ایده فروش اینترنتی به ذهنشان خطور می کند معمولا اطلاعات زیادی از مسائل فنی برپایی یک فروشگاه اینترنتی ندارند و بیشتر به ظاهر فروشگاه ها و یا اسکریپت های آماده توجه می کنند. اما آیا صرفا یک سایت فروشگاه که شبیه وبسایت یک کسب و کار موفق باشد می تواند موفق شود؟

اگر واقعا امکانپذیر بود با یک سایت فروشگاهی یک میلیون تومانی و یا ارزانتر کسب و کاری راه انداخت و پولی در آورد آیا نهادهای دولتی مانند وزارت کار نمی توانستند با خرید یک اسکریپت فروشگاهی و ارائه رایگان آن به متقاضیان کسب و کار، ریشه بیکاری را در کشور بخشکانند!. امروزه برپایی یک بقالی در پسکوچه یک محله قدیمی هم به بیش از ده میلیون تومان سرمایه احتیاج دارد، چطور می شود با صرف تنها چندصد هزار تومان و یا رقمی پایین یک کسب و کار آنلاین راه اندازی کرد؟

حقیقت ماجرا این است که طراحی سایت فروشگاه برخلاف سایت های دیگر پارامترهای بسیار پیچیده و ریزی دارد که درصورتی که به این موارد دقت نکنید تنها پول خود را به باد داده اید و وقت و سرمایه خود را از دست می دهید.

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری برخلاف اکثر وب سایت ها به دلیل به روز رسانی پی در پی و درج اخبار بصورت روزانه و یا هفتگی می بایستی انعطاف پذیری بسیار بالایی داشته باشد. از طرفی با توجه به  اینکه اخبار داغ توسط مردم در موتورهای جستجو سرچ می شوند، می بایستی با رعایت دقیق اصول و تکنیک های سئوی سایت خبری طراحی شوند. چرا که روبات های موتورهای جستجو باید جدید ترین اخبار وب سایت را به سرعت ایندکس کرده تا خبرها به راحتی توسط جستجوکنندگان قابل یافت باشند. از طرف دیگر طراحی سایت خبری باید دارای امکانات ویژه ای همچون بولتن خبری، نمایش عنوان خبر، لید خبر و خلاصه خبر و شرح کامل خبر باشد. یاداور می شویم که ریسپانسیو بودن یا واکنش گرا بودن سایت نسبت به موبال، تبلت و انواع تلفن های هوشمند نیز باعت افزایش بازدیدکنندگان وب سایت می شود.

طراحی سایت دانشگاه
طراحی سایت دانشگاه

طراحی سایت دانشگاه بر اساس نیازهای مراکز آموزشی و دانشگاهی کشور نیازمند امکانات بسیار زیادی می باشد. در واقع طراحی پورتال دانشگاه باید با برنامه ریزی دقیق بگونه ای انجام شود که بتواند علاوه بر معرفی دانشگاه و خدمات ارائه شده، در روند و فرایند ارتباط بین دانشگاه و دانشجویان تسهیل ایجاد کند. ایجاد تابلوهای اعلانات و بخش های مختلف خبری برای اطلاع رسانی به موقع  یکی از این موارد است. وجود یک فرم ساز جهت الکترونیکی کردن انواع فرم های اداری می تواند فرایند انواع ثبت نام ها را تسهیل کرده و امور اداری را با سرعت بسیار زیادی به جریان بیاندازد. قابلیت پرداخت آنلاین جهت واریز هزینه های بخش های مختلف توسط دانشجویان و اساتید و اعضای هیئت علمی نیز یکی دیگر از قابلیت های مهم در طراحی سایت دانشگاهی می باشد. همچنین ایجاد یک بستر الکترونیکی برای در اختیار قرار دادن منابع آموزشی توسط اساتید و همچنین وجود بستری برای ارسال تکالیف دانشجویان می تواند فرایند آموزشی را تسهیل ببخشد.

از دیگر امکاناتی که می بایست در طراحی وب سایت های دانشگاهی لحاذ کرد می توان به وجود سیستم تقویم آموزشی، گالری تصاویر، سیستم مدیریت کاربران، سیستم انتقادات و پیشنهادات، ارتباط با بخش های مختلف دانشگاه از جمله تماس با ریاست دانشگاه، ارتباط با حراست و .... می باشد

 طراحی سایت آزانس هواپیمائی
طراحی سایت آژانس های مسافرتی برای فروش تور های خارجی نیاز به امکانات ویژه ای دارد. قابلیت داینامیک بودن سایت و همچنین طراحی با گرافیک جذاب باعث می شود مسافران تورهای داخلی و خارجی جذب وبسایت شوند. قابلیت نمایش تصاویر تورها با کیفیت عالی می تواند یکی از راه های جذب بازدید برای یک سایت آژانس هواپیمایی و یا آژانس مسافرتی باشد. ایجاد یک خبرنامه برای فروش پرواز های چارتر و تور با قیمت ارزان (برای دقیقه 90) یکی از ملزومات در طراحی سایت آژانس مسافرتی است. همچنین ارائه قیمت تورها و قیمت پرواز های داخلی و خارجی بصورت همکاری برای همکاران از طریق ورود اعضای سایت (با نام کاربری و رمز عبور) می تواند به فروش این شرکت ها کمک کند. قابلیت درج سریع تورها و قابلیت تعریف زمان برای نمایش تورها بصورتی که مطلب مربوط به یک تور در یک زمان خاص به نمایش در بیاید و راس زمان تنظیم شده خود به خود خاموش شود کار را برای مدیران شرکت های آژانس هواپیمایی راحت تر می کند. از همه این حرف ها که بگذریم، بهینه سازی وبسایت آژانس مسافرتی و تطبیق برنامه نویسی سایت با الگوریتم های موتورهای جستجو می تواند تاثیر بسیار زیادی در فروش این شرکت ها داشته باشد. دنیای طراحی سایت آماده است تا یک وبسایت حرفه ای و بسیار زیبا (شبیه به هر وبسایت خارجی و داخلی و منطبق با سلیقه شما) برای شما طراحی کند.
طراحی سایت شخصی
طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی مناسب تمام افراد در جایگاه های مختلف سیاسی، مذهبی، علمی، تخصصی و ... می باشد. طراحی سایت شخصی به شما این امکان را میدهد که خودتان را به دیگران معرفی کنید، رزومه خود را نشر دهید و به مرور زمان رزومه خود را ویرایش کنید و فعالیت ها، تخصص ها و تجربیات جدیدتان را در آن درج کنید. می توانید آلبوم تصاویر خود را ایجاد کنید، چنانچه مقاله، شعر، کتاب، اثر هنری و یا اختراعی انجام داده اید آن را در وب سایت خود منتشر کنید. از طریق فرم تماس می توانید با دیگران در ارتباط باشید، آخرین پست های خود در شبکه های اجتماعی را در وب سایتتان به نمایش درآورید و دامنه ارتباطات خود را با دیگران گسترش دهید و فرصت های جدید برای خود ایجاد کنید

ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو به انگلیسی Responsive به معنای واکنش گرا به منظور راحتی بیشتر کاربرانی که با موبایل و تبلت سایت ها را مرور می کنند انجام می شود. آن چیز که مسلم است فرهنگ مصرف در تمام محصولات و خدمات همواره در حال عوض شدن است. همانطور که تا 10سال پیش اکثر علاقمندان به کامپیوتر از کیس های بزرگ و مانیتورهای حجیم استفاده می کردند و امروز شاهد خرید هرچه بیشتر لپتاپ و نوت بوک ها هستیم؛ مصرف کنندگان تبلت ها نیز روز به روز بیشتر می شوند و امارهای اخذ شده از ابزار گوگل آنالیز حاکی از آن است که هر روز تعداد بازدیدکنندگان وب سایت ها با ابزار موبایل و تبلت بیشتر و بیشتر می شود.

از این رو طراحی وب سایت های ریسپانسیو یا واکنشی به گونه ای انجام می شود که با تشخیص ابزار بازدید کننده وب سایت کاملا منطبق با آن ابزار پهنای قالب وب سایت و منوها و جعبه ها چیده می شود بطوریکه دیگر نیازی به چپ و راست کردن صفحه برای دیدن قسمت های مختلف آن نباشد. و مرور صفحات تنها بصورت عمودی با بالا و پاپین کردن صفحه امکان پذیر می شود

مینی وب سایت شخصی
مینی وب سایت شخصی

 

مینی وب سایت شخصی در واقع یک صفحه کارت ویزیت الکترونیک می باشد که اطلاعات تماس شما را به نمایش در می آورد. برای برپایی یک مینی وب سایت به یک دامنه و مقدار کمی هاست و هزینه طراحی کارت ویزیت الکترونیکی احتیاج دارید. کل هزینه شما در این بسته شامل یک دامنه .ir یکساله به مبلغ 5000 تومان + سرویس میزبانی هاست یکساله 50 مگابایت به مبلغ 55.000 تومان + هزینه طراحی کارت ویزیت الکترونیک به مبلغ 50.000 تومان جمعا 110.000 تومان می باشد و در پایان یک سال تنها هاست و دامین شما نیاز به تمدید دارند.

چرا وب سایت شخصی؟

سالها پیش تنها شرکت های بزرگ و کسب و کارهای معروف وبسایت داشتند اما این روزها شما کمتر کسب و کاری را می توانید پیدا کنید که وب سایت نداشته باشد. در حال حاضر اکثر انسانهای معروف شامل بازیگران تیاتر و سینما، خوانندگان، نقاشان، موسیقیدانان،

پشتیبانی وب سایت

هر وب سایتی در هر کجای دنیا و توسط هر تیم و یا فردی طراحی و برنامه نویسی شود قاعدتا دارای مدت زمان مشخصی خدمات و یا گارانتی می باشد. معمولا وب سایت های داینامیک که در آنها کدنویسی های پیچیده و مرتبط با بانک های اطلاعاتی انجام می شود از نظر امنیتی و یا از نظر تطبیق کدنویسی با نسخه (ورژن) زبان های برنامه نویسی، سرویس های مربوط به سرور و یا سیستم عامل سرور، همواره باید مورد بررسی و بروزرسانی قرار گیرند. برای درک دقیق تر موضوع فرض کنید که شما یک نرم افزار حسابداری را در زمانی که با ویندوز XP کار می کردید خریداری کرده اید. به مرور زمان شرکت مایکروسافت نسخه سیستم عامل خود را بروز می کند و شما هم ناگزیر می شوید ویندوز خود را بروز کنید (مثلا ویندوز 8 یا 10 استفاده کنید) در اینجا اگر نرم افزار شما با این نسخه از ویندوز منطبق نباشد نمی توانید از آن یا بخشی از قسمت های آن استفاده کنید.

موفقیت های بزرگ با قدم های کوچک شروع می شوند! همین الان وب سایت خود را سفارش دهید

بسته برنزه
11,000,000 تومان
طراحی ریسپانسیو
طراحی قالب اختصاصی
ایجاد نامحدود صفحه
ایجاد نامحدود منو
ایجاد نامحدود پنجره
یک سال گارانتی
 
بسته نقره ای
15,000,000 تومان
طراحی ریسپانسیو
امکانات بسته برنزه
چند زبانه
منوی آبشاری
اسلایدشوی چندلایه
قابلیت نصب افزونه
یک سال گارانتی
بسته طلایی
20,000,000 تومان
طراحی ریسپانسیو
امکانات بسته نقره ای
دارای فرم ساز
قابلیت پخش ویدئو
سیستم پیوست فایل
فایروال اختصاصی
یک سال گارانتی
پورتال حرفه ای
25,000,000 تومان
طراحی ریسپانسیو
امکانات بسته طلائی
سیستم بلاگ مارکتینگ
سیستم گفتگوی آنلاین
سرویس SEO حرفه ای
شبکه های اجتماع مجازی
یک سال گارانتی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

نماد اعتماد سایت

logo-samandehi

ما چه کمکی به شما می کنیم

خدمات طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاه، طراحی پورتال های تجاری و سازمانی و انواع وب سایت ها با کاربری مختلف متخصص در بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ) و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (سئو) در تهران