سئو یا SEO به معنای بهینه سازی سایت یا Search Engine Optimization است. در یک جمله اهمیت آن در طراحی وب سایت به این دلیل است که 85٪ کاربران اینترنت از طریق موتورهای جستجو مخصوصا گوگل شما را پیدا می کنند. به عبارت ساده تر 85درصد از بازدید های وب سایت شما را موتورهای جستجو بوجود می آورند. از این رو هرچقدر طراحی سایت با الگوریتم های موتورها منطبق تر بوده و وب سایت شما از جایگاه بالاتری در نتایج برخوردار باشد بازدیدکننده بیشتر و در نتیجه موفقیت بیشتری به همراه می آورد.


1 1 1 1 1

سئو

یکی از راه های افزایش بازدید سایت، بهینه سازی وب سایت یا همان سئو هست. درواقع شما با سفارش یک وب سایت تلاش می کنید تا از طریق جذب بازدید کننده و اطلاع رسانی هرچه بیشتر منفعت بیشتری را کسب کنید. فرقی نمی کند که شما برای فروش بیشتر محصول شرکتتان تلاش می کنید و یا در جذب افزاد برای موسسه مذهبی و یا حتی جلب کمک های مردمی در یک وب سایت عام المنفعه فعالیتت می کنید. مهم این است که شما می خواهید بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش دهید. خوب این کار خیلی هم پیچیده نیست!

همانطور که در مقالات دیگر توضیح داده ایم اکثر بازدیدکنندگان وب سایت شما به دلیل عدم اطلاع از آدرس وب سایت شما و یا شاد هم تنبلی در حفظ کردن آدرس وبسایت، دست به دامان گوگل و دیگر موتورهای جستجو می شوند. خوب خیلی ساده است؛ کافیست شما قوانین موتورهای جستجو را بدانید و به آن احترام بگذارید و همچنین طراح وب سایت شما در کدنویسی وب سایت شما این قوانین را به کار ببرد و در جهت تطبیق برنامه نویسی وب سایت شما با الگوریتم های موتورهای جستجو مخصوصا گوگل تلاش کند.

بگذارید یک مثال بزنیم:

فرض کنید شما در وب سایت خود از یک تصویر استفاده می کنید. خوب اگر برنامه نویش شما با کدنویسی مناسب ترتیبی دهد تا تصاویر به کار برده شده در وب سایت شما از طریق یک برچسب (Tag) به گوگل بفهماند که این چه تصویریست؛ گوگل می تواند تصویر بکار رفته شده در سایت شما را در نتایج تصویر یاب گوگل به نمایش در بیاورد و با این کار بازدید وب سایت شما افزایش پیدا کند.

مطالب و صفحات وب سایت شما هم قوانین مشابهی دارند و کافیست بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو کدهای لازم را در سایت قرار داد و اصطلاحا وب سایت را سئو کرد.

شرکت موح آفرینان کویر با بیش از 8 سال تجربه و سالها تحقیق بر روی الگوریتم های موتورهای جستجو و روش های بینه سازی وب سایت می تواند مشاور خوبی برای شما باشد و با هزینه ای بسیار مناسب در جلب بازدیدکننده وب سایت شما و در نتیجه افزایش فروش شما به شما کمک کند


1 1 1 1 1

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت به دو قسمت تقسیم می شود. الف- بهینه سازی کدنویسی سایت و تطبیق وب سایت یا الگوریتم های موتورهای جستجو. ب- بهینه سازی محتوائی سایت و روابط عمومی وب سایت و در یک جمله بازاریابی وب سایت.

ابتدا تغییرات برنامه نویسی از طریق ویرایش برخی قسمت ها و یا افزودن کدنویسی به قسمت های مختلف سایت انجام می شود تا وب سایت از نظر تکنیک برنامه نویسی بهینه شود. به عنوان مثال الگوریتم لینک سازی صفحات اصلاح شده تا آدرس های صفحات سایت کوتاه شده و فاقد کدهایی نظیر{ ? % $ & } شود. و تمامی صفحات را دارای کدهایی نظیر H1 H2 H3 ... می کنند تا قسمت های مهم هر صفحه به ترتیب اولویت به روباتهای گوگل معرفی شود. ورود روبات های گوگل به قسمت های مختلف سایت مدیریت می شود و از ورود روبات ها به پوشه ها و فایل هایی که برایاین امر مصر هستند جلوگیری به عمل می آید

سپس عناوین صفحات و آدرس ها و همچنین محتوای مطالب مورد ارزیابی قرار می گیرد تا بیشترین جذب کلمات کلیدی را به همراه داشته باشد. پس از آن نوبت به درج اطلاعات متا شامل کلمات کلیدی و توضیحات کوتاه صفحات می رسد و در نهایت قابلیت انتشار مقالات در شبکه های اجتماعی و بحث بازاریابی اینترنتی و ترفیع بازدید سایت و افزایش فروش از طریق تکنیک های مختلف انجام می پذیرد.


1 1 1 1 1

SEO - سئو - بهینه سازی سایت - افزایش ترافیک وب سایت - افزایش رنک سایت؛ حتما این کلمات را زیاد دیده اید! و یا شاید هم با آنها آشنا هستید. دقیقا 3 هفته پس از اینکه یک وب سایت ایجاد می شود، سروکله روبات های گوگل و موتورهای جستجوی دیگه پیداشون میشه و شروع می کنند به ایندکس کردن صفحات و نوشته های وب سایت شما. طولی نمی کشه که وب سایت شما هم در موتورهای جستجو ثبت میشه و بازدید های وب سایت شما افزایش پیدا می کنه. بيش از 85 درصد از كاربران اينترنت وبگرد هستنند. اصطلاح وبگرد به افرادی اطلاق ميشه كه بدون داشتن آدرس در اينترنت مرور می کنند. در وافع اونها آدرس خاصي رو از قبل ندارند و در موتورهاي جستجو به دنبال خواسته هاشون مي گردند. همين امر اهميت بحث رابطه وب سايت شما و موتورهاي جستجو رو نشون ميده. در واقع بهینه سازی وب سایت و علم سئو كه مخفف Search Engine Optimizing هست كمك مي كنه تا وبسايت شما متناسب با الگوريتم هاي خاص و بعضا پيچيده موتورهاي جستجو طراحي بشه تا بهتر به چشم بياد و بازديدكننده بيشتري رو جلب كنيد. متخصصین طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت شرکت موج آفرینان کویر افتخار دارند تا تجربیات خود را بر روی وب سایت شما پیاده سازی کنند و به شما کمک کنند تا در گوگل از رقبایتان پیشی بگیرید. همانطور که در تصویر زیر می بینید اولین نتیجه جستجوی عبارت آموزش بازاریابی وبسایت www.bazaryab.net است که متعلق به شرکت موج آفرینان کویر می باشد.

سئو

ما گوگل را به تسخیر شما در می آوریم


1 1 1 1 1

 فراداده ها در سئو

سئو یا بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو یکی از بزرگترین دغدغه ها و چالش های شرکت های طراحی وبسایت و صاحبان مشاغلی که مشتریان خود را از این طریق بدست می آورند می باشد. گوگل به عنوان موتور جستجوی پیشتاز با ایجاد الگوریتم هایی همواره سعی در شناسایی هر چه بهتر محتوای وب سایت ها و ارائه نتایج بهتر به مشتریان خود که همانا کاربران اینترنت و جستجوگران باشند کرده است. اما اینکه چقدر در رسالت خود موفق عمل کرده به نظر شما بستگی دارد و بهتر است شما درباره آن قضاوت کنید.
متاسفانه یکی از آیتم هایی که مخصوصا در سالهای اخیر موجب تقلب در رتبه وب سایت ها و به نوعی اشتباه در تشخیص موتورهای جستجو شده، خرید بک لینک و یا تجارت لینک می باشد. طبیعتا وقتی یک وب سایت محتوای خوبی ارائه دهد دیگران از محتوای آن وب سایت استفاده می کنند و یا در وب سایت خود به آن سایت مرجع اشاره می کنند. خوب موتورهای جستجو هم اینطور تصور می کنند که حتما آن وب سایت محتوای خوب و مفیدی ارائه داده که دیگران به آن وب سایت از طریق لینک اشاره کرده اند و بر همین اساس جایگاه و رتبه بالاتری در صفحات جستجو به آن اختصاص می دادند. اما با کشف این موضوع وب سایت های با اعتبار بالاتر و جایگاه بالاتر برای کسب درامد اقدام به فروش لینک می کردند تا موتور جستجو را فریب دهند. البته ممکن است بسیاری از خریداران لینک واقعا وب سایت های خوبی داشته باشند اما راه میانبر را انتخاب کرده اند و به قول ما سئوی وب سایت آنها ارگنیک نیست.

گوگل، یاهو و بینگ تصمیم گرفتند که با ایجاد فرمولهایی بسیار پیچیده جلوی این کار را بگیرند و در عین حال حفظ قانون بک لینک، خریداران و فروشندگان لینک را جریمه و راهی منطقی و استاندارد برای طراحان وب سایت باز کنند تا بتوانند بر روی سئوی وب سایت های مشتریانشان کار کنند و از طریق ارائه اطلاعات مفید و دقیق تری جایگاه وب سایت خود را ارتقا بدهند.

یکی از این راه ها میکرو دیتا یا فراداده ها هستند، اطلاعاتی که بازدیدکننده آنها را نمی بیند ولی بطن سایت و کدنویسی ها به منزله چراغ های باند فرودگاه، هواپیماهای موتورهای جستجو را هدایت می کند و به آنها اطلاعات دقیق، صحیح و مفیدی می دهد.
با این کار نه تنها راه برای طراحان وب سایت فراهم می شود بلکه فرق و تفاوت تاجران لینک با سئوکاران حرفه ای هم مشخص می شود. در ضمن موتورهای جستجو هم می توانند از این اطلاعات که طراحان وب سایت ها در اختیار روبات های موتورهای جستجو قرار می دهند استفاده کرده و کاربران را بهتر و بیش از پیش هدایت کنند تا به خواسته خود برسند.

اما داستان این فرا داده های چیست و چگونه عمل می کنند:

فرض کنید شما به دنبال تخفیف پوشاک یک برند خاص می گردید و یا اصولا می خواهید قیمت گوشی موبایل خود را استعلام کنید. طبیعتا از عباراتی مثل قیمت گوشی موبایل مدل فلان استفاده می کند که اگر وب سایت فروشنده موبایل، قیمت های محصولات خود را به گوگل اعلام کرده باشد، گوگل در همان صفحه نتایج علاوه بر نام بردن از صفحه آن گوشی موبایل در همان صفحه نتایج جستجو، قیمت آن گوشی را هم به نمایش در می آورد

داستان به اینجا ختم نمی شود. منتظر مقالات جدید تر ما باشید

موفقیت های بزرگ با قدم های کوچک شروع می شوند! همین الان وب سایت خود را سفارش دهید.

بسته برنزه
1,500,000 تومان
طراحی ریسپانسیو
طراحی قالب اختصاصی
ایجاد نامحدود صفحه
ایجاد نامحدود منو
ایجاد نامحدود پنجره
یک سال گارانتی
 
بسته نقره ای
2,500,000 تومان
طراحی ریسپانسیو
امکانات بسته برنزه
چند زبانه
منوی آبشاری
اسلایدشوی چندلایه
قابلیت نصب افزونه
یک سال گارانتی
بسته طلایی
3,500,000 تومان
طراحی ریسپانسیو
امکانات بسته نقره ای
دارای فرم ساز
قابلیت پخش ویدئو
سیستم پیوست فایل
خبرنامه پیامکی
یک سال گارانتی
پورتال حرفه ای
4,500,000 تومان
طراحی ریسپانسیو
امکانات بسته طلائی
مجهز به سیستم فروش
سیستم گفتگوی آنلاین
سرویس SEO حرفه ای
شبکه های اجتماع مجازی
یک سال گارانتی

نما اعتماد سایت