شرکت طراحی سایت موج آفرینان کویر

1 1 1 1 1

 درباره شرکت طراحی وب سایت موج آفرینان کویر

معرفی شرکت موج آفرینان کویر

این شرکت در سال 1384 توسط جمعی از نخبگان و مخترعین برای تحقق اهداف اقتصادی و جامه عمل پوشاندن به ایده ها و تجربیات فنی این گروه با مسئولیت محدود و شماره 5993 به ثبت رسید.

سالها قبل از ثبت شرکت، هر یک از اعضا گروه با تلاشهای خستگی ناپذیر خود در بازار و در رشته الکترونیک و مخابرات به موفقیت هائی دست پیدا کردند که حاصل عشق به کار و عطش آنان به فراگیری علم بود. طراحی دستگاه رادیوماکس و سوئیچ های کنترل از راه دور، اختراع سیستم کنترل هوشمند مصرف برق و طراحی های منحصر به فرد سیستم های میکرو کنترلر از جمله این موفقیت ها بود که باعث شد تا ذهنیت ادامه کار در قالب شرکت محقق شود.

ورود به بازار در قالب شرکت باعث شد تا در یابیم دستیابی به موفقیت در دنیای امروز با وجود رقابت های شدید نیازمند بهره گیری از علوم جدید است. تغییر الگوی های رفتاری مصرف کننده، تغییرات اساسی نظام عرضه و تقاضا، و از همه مهمتر پیدایش سازمان تجارت جهانی باعث شده تا روش های سنتی فروش جای خود را به فرمول های جدید بازاریابی بدهند.

شرکت در سمینارهای بازاریابی و کارآفرینی باعث شد تا متوجه نگرش های تجاری غلط در سیستم خود و در شعاع وسیعتر در سطح استان و کشور شویم. نبود شرکت های ارائه دهنده خدمات بازاریابی و از طرفی در پیش داشتن فضای WTO (که از آن با نام طوفان سونامی یاد می کنند) باعث شد تا برآن شویم تا با بهره گیری از معلومات و تجربیات اساتید و مشاوران زبده بازاریابی و بکارگیری آخرین دستاوردهای علمی در جهت ارتقاء عملکرد و آماده سازی خود و دیگران همگام با سراسر کشور بکوشیم.

ورود به عرصه مارکتینگ و بازاریابی و تخصص فنی اعضای شرکت خواسته و نا خواسته ما را به سمت بازاریابی اینترنتی سوق داد. تلفیق دانش طراحی وب سایت و دانش بازاریابی و مارکتینگ نیاز به تحقیق و کسب دانش در حوزه بهینه سازی وب سایت و روش های افزایش بازدید و تکنیک های افزایش فروش در این رسانه داشت.

سالها تحقیق و انجام پروژه های مختلف طراحی وب سایت های تجاری، شرکتی، سازمانی و دانشگاهی و ... ؛ مشاوره و اجرای تکنیک های افزایش فروش و بهینه سازی وب سایت ( سئو ) باعث شده تا امروز شرکت موج آفرینان را بیشتر با عنوان یک شرکت طراحی سایت بشناسند تا یک شرکت مشاور در حوزه بازاریابی!

اهداف شرکت موج آفرینان کویر

ما مدیران و کارکنان شرکت موج آفرینان می دانیم که دانش ما محدود است، و خوب می دانیم که باید بيشتر بدانیم.

* می دانیم که کیفیت زندگی انسانها تغییر نخواهد کرد مگر کتابی مطالعه کنند، در کلاسی آموزش ببینند یا با شخصی رابطه برقرار کنند. (مثلث ان ال پی)
* ما تلاش می کنیم تا هر روز بهتر با مشتری ارتباط برقرار کنیم و روشی جدیدتر برای رفع نیازهای او پیدا کنیم تا به شعار شرکتمان نزدیکتر شویم: کیفیت یعنی کیف مشتری!
* داشتن محیط کار مناسب برای رسیدن به این اهداف ضروری است. از این رو، اگر وارد شرکت شوید کارمندان شرکت را می بینید که هر کدام پشت کامپیوترهای خود سخت مشغول کارند. مدیر فروش مشغول ارائه توضیحات به مشتری پشت تلفن و مهندسین طراحی به دنبال بروز رسانی نسخه امنیتی سرور و مدیر داخلی به هماهنگی امور مشغول است. ممکن است برای مشاوره آمده باشید، شاید هم آمدید که از همکاران ما باشید. لحن صمیمانه مدیرعامل و مغناطیس ارتباطات او اولین چیزی است که باعث می شود احساس آرامش کنید. جمعه ها با اینکه در منزل خیلی خوش می گذرد اما همه دلشان برای شرکت تنگ می شود.‌‌

مشتری مداری و احترام به حقوق کاربران به همراه حفظ کیفیت کاری سرلوحه اصلی کار این شرکت است و بنابر همین اصل شرکت موج آفرينان كوير تنها شرکت سرویس دهنده وب ایرانی است که تا مدت 30 روز استرداد مبلغ پرداختی کاربران خود را در صورت عدم رضایت، بدون هیچ گونه پرسشی تضمین می نماید. واضح است که این مساله بیانگر اعتماد ما به خدمات ارایه شده است که در سایه اعتماد کاربران گرانمایه این شرکت حاصل شده است.
سرور های این شرکت در امريكا از جدید ترین سیستم های سخت افزاری استفاده میکنند تا در کنار بروز ترین نسخه های نرم افزاری مدیریت داده و فضا ،ارایه کننده بهترین بازده کاری برای کاربران باشند.سرعت ، راندمان بالا ، بروز بودن ، ساپورت طلایی و ... از ویژگی های سرویس های ماست که کار با اینترنت را لذت بخش و امن می سازد. وب هاستینگ دارای سرور های اختصاصی است و به غیر از این شرکت هیچ فرد یا گروهی باطلاعات شخصی شما و برنامه های نصب شده و فایلهای شما دسترسی نخواهد داشت که این از امتیازات طلایی ماست

موفقیت های بزرگ با قدم های کوچک شروع می شوند! همین الان وب سایت خود را سفارش دهید.

بسته برنزه
1,500,000 تومان
طراحی ریسپانسیو
طراحی قالب اختصاصی
ایجاد نامحدود صفحه
ایجاد نامحدود منو
ایجاد نامحدود پنجره
یک سال گارانتی
 
بسته نقره ای
2,500,000 تومان
طراحی ریسپانسیو
امکانات بسته برنزه
چند زبانه
منوی آبشاری
اسلایدشوی چندلایه
قابلیت نصب افزونه
یک سال گارانتی
بسته طلایی
3,500,000 تومان
طراحی ریسپانسیو
امکانات بسته نقره ای
دارای فرم ساز
قابلیت پخش ویدئو
سیستم پیوست فایل
خبرنامه پیامکی
یک سال گارانتی
پورتال حرفه ای
4,500,000 تومان
طراحی ریسپانسیو
امکانات بسته طلائی
مجهز به سیستم فروش
سیستم گفتگوی آنلاین
سرویس SEO حرفه ای
شبکه های اجتماع مجازی
یک سال گارانتی

نما اعتماد سایت