1 1 1 1 1

دامین (Domain) یا دامنه اصطلاحا به نام اینترنتی و یا هویت یک وب سایت گفته می شود که برای دیدن یک وب سایت اینترنتی بکار می رود (مثلا www.yourname.com) که این نام وظیفه صدا زدن صفحاتی که برنامه نویس وب سایت بر روی هاست (هارددیسک یک سرور) نگهداری می کند را دارد.
اجاره دامین معمولا توسط سازمان های بین المللی ثبت دامنه و نمایندگان رسمی این سازمان ها یا شرکت های ثبت کننده دامین انجام می شود و معمولا بصورت دوره های یک ساله تا پنج ساله هزینه آن از مشتری اخذ می شود.
مالکیت قانونی و بین المللی دامنه در اختیار شرکت ثبت کننده اصلی دامنه (و نه فرد خریدار یا مالک عرفی وب سایت) بوده و این شرکت می تواند اطلاعات مالکیت را در قسمت شناسنامه دامین یا Whois دامنه ثبت کند. اما نکته حقوقی اینجاست که به هیچ وجه فردی که اطلاعات وی در قسمت Whois دامنه قابل رویت است صاحب امتیاز دامین نخواهد بود و تنها شرکت نماینده رسمی و یا سازمان رسمی ثبت دامنه می توانند نسبت به قفل و یا باز کردن انتقال دامنه اقدام کنند. البته ممکن است شرکت های اصلی ثبت کننده دامین همه و یا بخشی از این دسترسی ها را توسط پنل فروش خود در اختیار مشتریان خود قرار دهند.
لذا از آنجا که شرکت های حرفه ای بر اساس اخلاق حرفه ای خود می بایست به مشتری یا ثبت کننده دامین (و نه صاحب وب سایت یا ذی نفع و یا کسی که اطلاعات وی در Whois دامنه نوشته شده است) پاسخگو باشند، تنها به درخواست های خریدار و یا مشتری ئی که تقاضای ثبت/انتقال دامنه را داده و هزینه آن را پرداخت کرده پاسخ می دهند و معمولا در سیستم خود یک نام کاربری و رمز عبور به وی اختصاص می دهند که وی بتواند درخواست هایی مانند تغییر آدرس DNS – تغییر اطلاعات Whois – دریافت کد انتقال را صادر کند.
بدیهیست شرکت های اصلی ثبت کننده دامنه تنها به مشتری خود پاسخگو بوده و از نظر حقوق داخلی آن کشور تنها مدارک پرداخت و درخواست ثبتی که بین مشتری و شرکت ثبت کننده رد و بدل می شود می تواند مستمسک قانونی حقوق معنوی و اثبات کننده ذی نفع یا خریدار نهایی باشد.


1 1 1 1 1

ثبت دامنه irقیمت ثبت دامنه ir فقط با 4500 تومان!

بله از آنجا که شرکت موج آفرینان تلاش می کند با کمترین هزینه ممکن به مشتریان خود سرویس دهد، هم اکنون می توانید تنها با هزینه 4500تومان دومین .ir خود را ثبت کنید.

لازم به ذکر است پورتال فروش شرکت موج آفرینان بصورت مستقیم با مرکز ثبت دامنه های ایران (فیزیک نظری) وصل بوده و مشتریان می توانند در هر زمان نسبت به تمدید دامنه و یا تغییر رابط کارگزار DNS اقدام کنند.

طبق قوانین مرکز ثبت دامنه ها درصورتی که صاحب دامین فراموش کند دامین خود را تمدید کند، پس از یک ماه دامنه قفل شده و پس از دو ماه دومین آزاد شده و توسط دیگران قابل خرید می شود. از این رو اتوماسیون ثبت دامنه شرکت موج آفرینان کویر در سررسید تمدید دامین چندین بار برای تمدید قرارداد از طریق SMS/Email به خریدار یاداوری می کند تا صاحبان دامین هرگز دومین خود را از دست ندهند.

 

 

 


1 1 1 1 1

بدون ترديد ثبت سایت و داشتن يك نام اينترنتي اولين قدم جهاني شدن است. از آنجا كه شركت موج آفرينان به رضايت مشتريان بسيار اهميت مي دهد، ثبت دامنه و خرید دامنه را در سيستم اتوماسيون حرفه اي پورتال فروش و پشتيباني به بهاي تمام شده و بدون سود بصورت آنلاين و بدون دخالت انسان انجام مي دهد. كافيست دكمه سفارش را كليك كنيد و سپس وارد قسمت ثبت دامين شويد. نام دامين خود را جستجو كنيد و درصورتي كه نام مورد نظر شما قبلا به ثبت نرسيده باشد دكمه افزودن به سبد خريد را كليك كرده و مراحل خريد را طي كنيد و پرداخت صورتحساب خود را با كارت هاي عضو شتاب و يا ثبت فيش بانكي انجام دهید.

از آنجا که یکی از مشکلاتی که همواره گریبانگیر صاحبان دامین بوده فراموشی زمان تمدید دامین و بعضا از دست دادن دامین بوده، اتوماسیون هوشمند شرکت موج آفرینان کویر در سررسید تمدید دامین شما بصورت خودکار صورتحساب تمدید دامین را صادر و در چند مرحله و با ارسال پیامک به تلفن همراه شما و ارسال ایمیل به شما هشدار می دهد تا هرگز دامین خود را  از دست ندهید.

شما میتوانید پس از ثبت دامنه، در هرزمان نسبت به تغییر DNS (کارگزار فنی) یا میزبان خود بصورت آنلاین و بدون واسطه اقدام نمایید. همچنین قابلیت انتقال دامنه از پنل دیگر شرکت ها به شرکت موج آفرینان و بالعکس مقدور می باشد.

ورود به اتوماسیون ثبت دامین


مشاوره ثبت دامین (قبل از ثبت دامنه به نکته های زیر توجه کنید)

1- هرچه نام دامین کوتاه تر باشد بهتر است

2- اسم بردن دامین پشت تلفن نیاز به اسپل کردن حروف نداشته باشد

3- رند باشد و در ذهن راحت ثبت شود

4- مرتبط با نام تجاری و یا محصول باشد

موفقیت های بزرگ با قدم های کوچک شروع می شوند! همین الان وب سایت خود را سفارش دهید.

بسته برنزه
1,500,000 تومان
طراحی ریسپانسیو
طراحی قالب اختصاصی
ایجاد نامحدود صفحه
ایجاد نامحدود منو
ایجاد نامحدود پنجره
یک سال گارانتی
 
بسته نقره ای
2,500,000 تومان
طراحی ریسپانسیو
امکانات بسته برنزه
چند زبانه
منوی آبشاری
اسلایدشوی چندلایه
قابلیت نصب افزونه
یک سال گارانتی
بسته طلایی
3,500,000 تومان
طراحی ریسپانسیو
امکانات بسته نقره ای
دارای فرم ساز
قابلیت پخش ویدئو
سیستم پیوست فایل
خبرنامه پیامکی
یک سال گارانتی
پورتال حرفه ای
4,500,000 تومان
طراحی ریسپانسیو
امکانات بسته طلائی
مجهز به سیستم فروش
سیستم گفتگوی آنلاین
سرویس SEO حرفه ای
شبکه های اجتماع مجازی
یک سال گارانتی

نما اعتماد سایت